Останні новини

Хмельниччина переходить на паливо європейської якості

Понеділок, 30 березня 2015, 07:40

Dim lights

 

Відбувся семінар

П'ятниця, 27 березня 2015, 14:23

26 березня 2015 року у приміщенні ДП «Хмельницькстандартметрологія» відбувся семінар для представників підприємств та організацій області на тему: «Вимоги чинного законодавства щодо забезпечення єдності вимірювань при здійсненні зберігання та реалізації нафтопродуктів на підприємствах із зберігання і оптової реалізації нафтопродуктів та при здійсненні роздрібної торгівлі на АЗС і АГНКС».

Відкрив захід перший заступник генерального директора ДП «Хмельницькстандарт-метрологія» Володимир Кипятков. Він роз’яснив присутнім постанову Кабінету Міністрів України про затвердження Технічного регламенту щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного, суднових та котельних палив. Заступник генерального директора з метрології Тетяна Рослякова висвітила основні вимоги чинного законодавства щодо забезпечення єдності вимірювань при здійсненні зберігання та реалізації нафтопродуктів на підприємствах із зберігання і оптової реалізації нафтопродуктів та при здійсненні роздрібної торгівлі на АЗС і АГНКС.

 

Детальніше...

 

Дорогі жінки!

Четвер, 05 березня 2015, 12:55

Сердечно вітаю вас із найпрекраснішим святом весни –
Міжнародним жіночим днем!

Від усієї душі бажаю вам щастя й удачі, міцного здоров’я та здійснення всіх мрій.
Хай у Ваших оселях завжди панують мир, злагода і добробут.
Нехай кожен ваш день буде сонячним і радісним, довкола панують любов і гармонія,
а там, де ви з'являєтеся, розцвітають посмішки та лунають компліменти.

Будьте завжди усміхнені, сповнені надій та оптимізму!

Від імені колективу
ДП «Хмельницькстандартметрологія»
З повагою,
В.о. генерального директора
О.Д. Зарицький

 

До уваги представників підприємств та організацій області! Запрошуємо на семінар!

Четвер, 26 лютого 2015, 14:33

26 березня 2015 року в приміщенні ДП «Хмельницькстандартметрологія» відбудеться семінар на тему: «Вимоги чинного законодавства щодо забезпечення єдності вимірювань при здійсненні зберігання та реалізації нафтопродуктів на підприємствах із зберігання і оптової реалізації нафтопродуктів та при здійсненні роздрібної торгівлі на АЗС і АГНКС».

Детальніше...

 

Гуманітарна допомога військовим у зоні АТО

Четвер, 12 лютого 2015, 12:57

Батарею акумуляторну свинцево-кислотну для реанімаційного автомобіля придбали для потреб у зоні бойових дій на Сході України працівники метрологічних підрозділів ДП «Хмельницькстандартметрологія».

На адресу держпідприємства надійшов лист від керівництва ГО «Хмельниччина. Самооборона і контроль» із проханням надати допомогу –акумулятори для реанімаційних автомобілів, які працюють в зоні АТО.

Працівники трьох метрологічних підрозділів ДП «Хмельницькстандартметрологія» не залишилися байдужими. З метою підтримки військових, необхідне обладнання вартістю близько 3 тис. грн. було придбане та, у рамках гуманітарної допомоги, передане до ГО «Хмельниччина. Самооборона і контроль».

 

 

28.01.2015

Середа, 28 січня 2015, 00:00

У Шепетівському відділі повірки та метрологічної атестації ЗВТ ДП «Хмельницькстандартметрологія» завершено проведення поточного ремонту приміщення, який розпочався наприкінці 2014 року. Силами працівників та за кошти підприємства проведено косметичний ремонт двох виробничих та шести службових приміщень другого поверху адміністративної будівлі. А саме: шпаклювання та покраска стін, втановлення підвісної стелі ARMSTRONG, реставрація та заміна покриття підлоги. Також закуплено нові меблі та оргтехніку на загальну суму близько 37 тис.грн. та покращено електрообладнання, що дає змогу фахівцям держпідприємства працювати у темний час доби. Варто зауважити, що востаннє ремонт у приміщенні проводився близько 25 років тому. З метою переходу на альтернативні джерела енергії у приміщенні встановлено котел на твердому топливі марки Ziehbart. Це допоможе у чотири рази зменшити витрати на теплопостачання, а також відмовитися від використання блакитного палива. Загальна сума витрат на проведення ремонтних робіт склала близько 300 тис.грн.

Детальніше...

 

Створено консультаційний пункт

Четвер, 22 січня 2015, 12:50

На виконання Програми розвитку малого і середнього підприємництва Хмельницької області на 2015-2016 роки, на базі ДП «Хмельницькстандартметрологія» створено консультаційний пункт із надання інформативно-консультативих послуг суб’єктам підприємницької діяльності регіону щодо необхідності дотримання вимог законодавства України стосовно розробки систем управління якістю та безпечністю харчових продуктів на основі принципів НАССР, постановки нових видів харчової та промислової продукції на виробництво, маркування продукції та метрологічного забезпечення виробництва.

Детальніше...

 

Вітаємо

П'ятниця, 26 грудня 2014, 13:35

Шановні жителі Хмельниччини!

Прийміть мої найщиріші вітання з Новим роком
та Різдвом Христовим!

Нехай ці традиційно світлі, добрі для нашого народу свята
ваші сім'ї зустрінуть у радісній, доброзичливій та теплій атмосфері.
Бажаю вам козацького здоров'я та витримки
у цей нелегкий час розбудови демократичної України.
Нехай у Новому році виправдаються всі ваші сподівання і надії на краще, а у домівках панують добробут і злагода!

 

Щасливого Нового року і веселого Різдва!

Від імені колективу
Д
П «Хмельницькстандартметрологія»
З повагою,
В.о. генерального директора
О.Д. Зарицький


 

Продукцію та послуги підприємств Хмельниччини визнали найкращими в Україні

Середа, 26 листопада 2014, 08:53

20 листопада 2014 року в приміщенні Клубу Кабінету Міністрів України (м.Київ) відбулася урочиста церемонія нагородження лауреатів та переможців Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) – «100 кращих товарів України» 2014 року (далі - Конкурс), який проводиться в Україні з 2003 року і проходить під патронатом Президента України. Впродовж одинадцяти років перемога в державному конкурсі є престижним визнанням досконалості вітчизняних підприємств, які прагнуть підвищення конкурентоспроможності власної продукції як на внутрішньому споживчому ринку, так і на міжнародному.

Детальніше...

 

100 кращих товарів України - 2014

Четвер, 16 жовтня 2014, 08:06

Dim lights

 

До уваги замовників робіт та послуг!

ДП «Хмельницькстандарт- метрологія» швидко і якісно надасть комплекс послуг із сертифікації продукції, методичну і практичну допомогу з питань стандартизації, виконає роботи у галузі метрології, пропонує надання послуг із проведення лабораторних випробувань харчової продукції, сільськогосподарської сировини та продукції промислової групи відповідно до галузі акредитації. Найкоротші терміни проведення робіт – це економія Вашого часу та коштів!

Звертайтесь до нас за адресою:

ДП «Хмельницькстандарт метрологія», м. Хмельницький, вул. Свободи, 7,

e-mail: hmcsms@infocom.km.ua

  • з питань проведення лабораторних випробувань харчової продукції, сільськогосподарської сировини та продукції промислової групи: (0382) 65-20-00, (067) 311-64-45 – начальник випробувальної лабораторії харчової продукції Ісак Тетяна Павлівна;
  • з питань надання послуг із сертифікації: (0382) 65-63-36, (067) 311-15-71 – заступник генерального директора з підтвердження відповідності Лобанов Андрій Васильович;
  • з питань проведення робіт у галузі метрології: (0382) 65-65-03, (067) 311-64-46 – заступник генерального директора з метрології Рослякова Тетяна Володимирівна;
  • приймання ЗВТ та робота з замовниками – (0382) 65-05-26;
  • приймальня генерального директора: (0382) 65-60-76.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер