Останні новини

Перелік технічних регламентів Митного союзу та графік їх впровадження

Понеділок, 25 листопада 2013, 08:32

До відома українських виробників, орієнтованих на експорт продукції до країн-членів Митного союзу щодо необхідності дотримання вимог технічних регламентів країн-членів Митного союзу. Департаментом технічного регулювання на офіційному веб-сайті Міністерства економічного розвитку і торгівлі України у підрозділі «Технічні регламенти» розділу «Технічне регулювання» розміщено Перелік технічних регламентів Митного союзу та графік їх впровадження.

 

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності, котрі здійснюють роздрібну торгівлю!

Середа, 13 листопада 2013, 11:13

Основне правило торгівлі – продаж товару має здійснюватися повною мірою, точною вагою і рахунком. На жаль, сьогодні це правило порушується шляхом навмисного обважування покупців і використання неповірених засобів ваговимірювальної техніки (гир, торгівельних механічних та електронних ваг). У зв’язку з цим, звертаємо увагу суб’єктів підприємницької діяльності у сфері торгівлі на те, що використання неточних ваг для розрахунків між покупцем і продавцем є порушенням ЗУ «Про захист прав споживачів» і ст. 28 ЗУ «Про метрологію і метрологічну діяльність». Уся вимірювальна техніка, яка використовується при торгівельно-комерційних операціях, потрапляє у сферу поширення державного метрологічного нагляду, а суб’єкти підприємницької діяльності, котрі використовують засоби вимірювальної техніки, несуть персональну відповідальність за їх відповідність технічним, експлуатаційним та іншим нормам.

Детальніше...

 

Європейський тиждень якості в УкраїніІ

Середа, 30 жовтня 2013, 08:19

ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ЯКОСТІ В УКРАЇНІ

- 22-й Міжнародний форум

Організатори: Українська асоціація якості (УАЯ) за дорученням Європейської організації з якості (ЄОЯ) та Український союз промисловців і підприємців (УСПП).

У програмі Форуму '2013:

  • науково-практична конференція "Зроблено якісно - зроблено для успіху", на якій передбачено представлення як кращих світових підходів, так і практичного досвіду провідних вітчизняних організацій з відповідних питань менеджменту. В основу програми будуть покладені ексклюзивні знання і досвід, які отримала УАЯ як партнер EFQM (Європейського фонду управління якістю). EFQM об'єднує близько п'ятисот провідних організацій Європи та світу і визначив своєю метою виділення та поширення кращого досвіду, що дозволяє цим організаціям досягати сталого успіху. Саме цей досвід і буде представлений учасникам Форуму;
  • тематичні семінари від провідних фахівців з актуальних аспектів ефективного менеджменту.

 

Детальніше...

 

100 кращих товарів 013

Вівторок, 29 жовтня 2013, 15:22

Dim lights

Dim lights

 

Випробувальна лабораторія харчової продукці

Середа, 23 жовтня 2013, 13:05

Випробувальна лабораторія харчової продукції є структурним підроз-ділом державного підприємства «Хмельницький науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації». Лабораторія акредитована Національним агентством з акредитації України (атестат акредитації № 20374  від 09.11.2020 року, дійсний до 19.09.2023р.).

Випробувальна лабораторія оснащена сучасним випробувальним обладнанням і забезпечена висококваліфікованими кадрами.

Про високий професійний рівень працівників свідчать чудові резуль-тати в програмі міжлабораторних порівнянь результатів вимірювань «ПРОФ-ТЕСТ», що проводяться в Україні, в яких постійно беремо участь, починаючи з 1998 року, а також приймаємо участь в міжнародних раундах.

Детальніше...

 

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!

Четвер, 17 жовтня 2013, 07:40

Фонд нормативної документації ДП "Хмельницькстандарт- метрологія" нараховує понад 20000 нормативних документів в усіх галузях народного господарства: електротехніки, електроніки, машинобудування, легкої і харчової промисловості, сільського господарства, будівництва, ремонтних, монтажних, пусконалагоджувальних робіт та ін.

НАДАМО ШВИДКО ІНФОРМАЦІЮ ТА ОФІЦІЙНІ КОПІЇ ЛЕГАЛІЗОВАНОЇ НОРМАТИВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ, ЩО ДІЮТЬ НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ – ГОСТ, ДСТУ, РСТУ, ДСТУ Б.В, ДСТУ EN, ДСТУ IEC, ДСТУ ISO, ДСТУ CISPR ТОЩО, ЩОМІСЯЧНІ ІНФОРМАЦІЙНІ ПОКАЖЧИКИ СТАНДАРТІВ (ІПС).

Крім того Ви можете отримати інформацію про наявність необхідних нормативних документів, прийнятих до них змін і поправок, провести актуалізацію раніше легалізованих нормативних документів.

Надає методичну допомогу при розробці:

  • технологічних карт, інструкцій;
  • рецептур;

А також щодо маркування продукції - розрахунок харчової і енергетичної цінності харчових продуктів. Строк виконання замовлення – 1-5 днів залежно від обсягу замовлення.

Наша адреса:

29000, м.Хмельницький, вул. Свободи, 7

тел./факс (0382) 65-82-38 (сектор інформаційного забезпечення);

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 

УВАГА! ЗМІНЕНО ПОРЯДОК ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ ТЕХНІЧНИХ УМОВ ТА ЗМІН ДО НИХ!

Середа, 16 жовтня 2013, 12:29

Шановні замовники!

Повідомляємо, що з 15.10.2013 року ДП «Хмельницькстандартметрологія» припинило надання адміністративної послуги з державної реєстрації технічних умов (ТУ) та змін до них.

ДП «Хмельницькстандартметрологія» надає послуги з розробки, перегляду, перевірки проектів ТУ та змін до них на всі види продукції перед державною реєстрацією.

Адміністративні послуги з державної реєстрації ТУ та змін до них надає Департамент технічного регулювання Мінекономрозвитку України (заступник начальника Управління з питань стандартизації та оцінки відповідності - начальник відділу з питань стандартизації Старікова Наталія Львівна, тел. (044) 529-10-66)

З питань державної реєстрації ТУ звертайтеся до відділу з питань стандартизації Управління з питань стандартизації та оцінки відповідності Мінекономрозвитку України

(Грічушкіна Тетяна Михайлівна, тел. (044) 528-70-02, Доільніцин Євген Олександрович, тел. (044) 528-54-88).

Детальніше...

 

Відзначення дня працівників стандартизації та метрології та всесвітнього дня стандартів

Вівторок, 15 жовтня 2013, 08:52

Dim lights

 

Відзначення дня працівників стандартизації та метрології та всесвітнього дня стандартів

Субота, 12 жовтня 2013, 12:06

Щорічно 10 і 14 жовтня в Україні відзначаються два свята – День працівників стандартизації та метрології та Всесвітній день стандартів.

Віддаючи належне тисячам фахівців, котрі беруть участь у діяльності зі стандартизації і метрології, визнаючи їхній вагомий внесок у розвиток економіки держави, Указом Президента України від 8 жовтня 2002 року встановлено, що 10 жовтня щорічно в Україні відзначається професійне свято – День працівників стандартизації і метрології.

З нагоди відзначення цієї події 10 жовтня 2013 року в актовому залі підприємства відбулися урочисті збори, присвячені нагородженню найкращих працівників. Привітати керівництво та трудовий колектив державного підприємства «Хмельницький науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» завітали запрошені гості – представники органів міської та обласної влади, а також керівники найпотужніших підприємств регіону.

Урочистості розпочалися із привітання трудового колективу генеральним директором. Олександр Денисович поздоровив колег від свого імені та зачитав вітальні слова від імені Міністра економічного розвитку та торгівлі України Ігора Прасолова, а також вручив грамоти найкращим працівникам підприємства.

Детальніше...

 

Відбулися фінальні заходи Регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу якості продукції «100 кращих товарів України»

П'ятниця, 11 жовтня 2013, 14:12

Завершені фінальні заходи Регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) – «100 кращих товарів України» 2013 року у місті Хмельницькому.

Детальніше...

 

До уваги замовників робіт та послуг!

ДП «Хмельницькстандарт- метрологія» швидко і якісно надасть комплекс послуг із сертифікації продукції, методичну і практичну допомогу з питань стандартизації, виконає роботи у галузі метрології, пропонує надання послуг із проведення лабораторних випробувань харчової продукції, сільськогосподарської сировини та продукції промислової групи відповідно до галузі акредитації. Найкоротші терміни проведення робіт – це економія Вашого часу та коштів!

Звертайтесь до нас за адресою:

ДП «Хмельницькстандарт метрологія», м. Хмельницький, вул. Свободи, 7,

e-mail: hmcsms@infocom.km.ua

  • з питань проведення лабораторних випробувань харчової продукції, сільськогосподарської сировини та продукції промислової групи: (0382) 65-20-00, (067) 311-64-45 – начальник випробувальної лабораторії харчової продукції Ісак Тетяна Павлівна;
  • з питань надання послуг із сертифікації: (0382) 65-63-36, (067) 311-15-71 – заступник генерального директора з підтвердження відповідності Лобанов Андрій Васильович;
  • з питань проведення робіт у галузі метрології: (0382) 65-65-03, (067) 311-64-46 – заступник генерального директора з метрології Рослякова Тетяна Володимирівна;
  • приймання ЗВТ та робота з замовниками – (0382) 65-05-26;
  • приймальня генерального директора: (0382) 65-60-76.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер