Останні новини

Всесвітній день метрології 2016 року: «Вимірювання у динамічному світі»

Четвер, 19 травня 2016, 09:48

Щорічно 20 травня світова спільнота святкує Всесвітній день метрології. Ця міжнародна подія свідчить про визнання результатів професійної діяльності фахівців-метрологів усього світу. Всі аспекти життя та діяльності сучасного суспільства: охорона здоров’я, проблеми екології, розвиток та впровадження найновіших науково-містких технологій, обороноздатність, енергетика, торгівля, спорт тощо у визначальній мірі залежать від точності, єдності та достовірності вимірювань.

20 травня 1875 року була підписана перша міжурядова угода в області метрології – Метрична конвенція. Згідно з Конвенцією створена міжнародна наукова установа – Міжнародне бюро мір та ваг (МБМВ), що знаходиться у передмісті Парижу, в Севрі. МБМВ у той час була першою міжнародною науково-дослідною установою, яка існувала за рахунок внесків країн–підписантів Конвенції, та проводила дослідження за спільно створеними програмами. Відповідно до Метричної конвенції введена метрична система мір, а потім Міжнародна система одиниць СІ, на основі якої створена та функціонує міжнародна система вимірювань.

Детальніше...

 

ВІДБУВСЯ СЕМІНАР

Четвер, 19 травня 2016, 09:41

17 травня 2016 року у приміщенні ДП «Хмельницькстандартметрологія» відбувся семінар для представників підприємств та організацій області на тему «Вимоги чинного законодавства щодо забезпечення єдності вимірювань при здійсненні зберігання та реалізації нафтопродуктів на підприємствах із зберігання і оптової реалізації нафтопродуктів та при здійсненні роздрібної торгівлі на АЗС і АГНКС».

 

Детальніше...

 

Відзначення Дня Перемоги

Четвер, 12 травня 2016, 11:42

9 травня 2016 року у Хмельницькому відбулися заходи з нагоди Дня пам’яті та примирення і 71-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Поряд з представниками обласного та місцевого керівництва, ветеранами та громадськістю міста керівництво та трудовий колектив ДП «Хмельницькстандартметрологія» взяли участь у святковій ході та вшанували загиблих воїнів покладанням квітів та вінків до Вічного вогню та Меморіалу Слави.

Віддаючи шану загиблим фронтовикам, учасники мітингу схилили голови у хвилині мовчання. Продовжились урочистості тематичним концертом.

 

 

Детальніше...

 

Шановні подоляни!

П'ятниця, 29 квітня 2016, 08:47

Прийміть найщиріші вітання з нагоди найбільшого християнського свята – Воскресіння Христового!

Це свято є символом перемоги життя над смертю, добра над злом, світла над темрявою, віри – над безнадією.

Щедро зичу вам міцного здоров’я і достатку, поміркованості у поступах на життєвих дорогах, щасливих днів і радісної мрії.

Нехай кожен ваш день буде світлим і сонячним, а довкола панують любов і гармонія!

Єдності, злагоди і благополуччя у ваших родинах!

Христос Воскрес!

Від імені колективу

ДП «Хмельницькстандартметрологія»

З повагою, генеральний директор О.Д. Зарицький


 

ЗАПРОШУЄМО НА СЕМІНАР!

Середа, 27 квітня 2016, 09:20

17 травня 2016 року о 12:00 у приміщенні ДП «Хмельницькстандартметрологія» відбудеться семінар для представників підприємств та організацій області на тему: «Вимоги чинного законодавства щодо забезпечення єдності вимірювань при здійсненні зберігання та реалізації нафтопродуктів на підприємствах із зберігання і оптової реалізації нафтопродуктів та при здійсненні роздрібної торгівлі на АЗС і АГНКС».

Детальніше...

 

Повірка ЗВТ

Четвер, 21 квітня 2016, 00:00

ДО УВАГИ КОРИСТУВАЧІВ ЗАСОБІВ ВИМІРЮВАЛЬНОЇ ТЕХНІКИ – ЗАЯВНИКІВ МЕТРОЛОГІЧНИХ РОБІТ

Засоби вимірювальної техніки, що застосовуються у сферах законодавчо регульованої метрології, визначених Законом України «Про метрологію та метрологічну діяльність», який набув чинності з 01 січня 2016 р., та які зазначені у Переліку категорій законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, що підлягають повірці, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 04.06.2015 № 374, підлягають періодичні повірці та повірці після ремонту.

Повірка засобів вимірювальної техніки (далі - ЗВТ), які не застосовуються у сферах законодавчо регульованої метрології та перебувають в експлуатації, проводиться на добровільних засадах.

Детальніше...

 

Попередження про вилучення ТУ з бази даних «Технічні умови України»

П'ятниця, 15 квітня 2016, 07:15

До уваги власників ТУ!

У зв'язку з останніми змінами законодавства України, вимог нормативно-правових актів та нормативних документів, що регулюють вимоги до виробництва та обігу продукції, законодавства у сфері технічного регулювання, технічні умови потребують перегляду та, за необхідності, доопрацювання згідно вимог СОУ КЗПС 74.9-02568182-002:2014 «Головний фонд технічних умов України та база даних «Технічні умови України». Загальні вимоги», а саме «4.6 Обліковані технічні умови, які знаходяться в Головному фонді технічних умов та внесені до бази даних перевіряються на відповідність законодавству, технічним регламентам, вимогам національних стандартів та кодексів усталеної практики, не рідше одного разу на п’ять років. Організовує і забезпечує проведення перевірки технічних умов їх власник…».

Детальніше...

 

Дорогі жінки!

Четвер, 03 березня 2016, 13:31

Вітаю Вас зі святом весни – 8 Березня!


Цей день несе у світ ніжність і красу, адже усе найдорожче, що є у нашому житті – радість, надія, кохання,

пов’язане з жінкою.
Ви наповнюєте будні яскравими фарбами,

спонукаєте до добрих справ.

Щедро зичу вам міцного здоров’я і достатку, щасливих днів і радісної мрії.

Нехай кожен ваш день буде світлим і сонячним,

а довкола панують любов і гармонія!

Єдності, злагоди і благополуччя у ваших родинах!

Від імені колективу
ДП «Хмельницькстандартметрологія»
з повагою, генеральний директор
О.Д. Зарицький

 

ПРОВЕДЕНІ СЕМІНАРИ

Середа, 03 лютого 2016, 09:14

21 січня 2016 року у приміщенні Кам’янець-Подільської міської ради фахівцями відділу підтвердження відповідності систем управління якістю та харчової продукції ДП «Хмельницькстандартметрологія» був проведений семінар на тему: «Розробка та впровадження систем управління безпечністю харчової продукції на основі принципів НАССР в закладах громадського харчування». У семінарі взяли участь представники близько 50 підприємств та організацій закладів громадського харчування Кам’янець-Подільського регіону області.

 

Детальніше...

 

Системи управління безпекою харчових продуктів (HACCP)

Понеділок, 11 січня 2016, 10:48

Dim lights

 

До уваги замовників робіт та послуг!

ДП «Хмельницькстандарт- метрологія» швидко і якісно надасть комплекс послуг із сертифікації продукції, методичну і практичну допомогу з питань стандартизації, виконає роботи у галузі метрології, пропонує надання послуг із проведення лабораторних випробувань харчової продукції, сільськогосподарської сировини та продукції промислової групи відповідно до галузі акредитації. Найкоротші терміни проведення робіт – це економія Вашого часу та коштів!

Звертайтесь до нас за адресою:

ДП «Хмельницькстандарт метрологія», м. Хмельницький, вул. Свободи, 7,

e-mail: hmcsms@infocom.km.ua

  • з питань проведення лабораторних випробувань харчової продукції, сільськогосподарської сировини та продукції промислової групи: (0382) 65-20-00, (067) 311-64-45 – начальник випробувальної лабораторії харчової продукції Ісак Тетяна Павлівна;
  • з питань надання послуг із сертифікації: (0382) 65-63-36, (067) 311-15-71 – заступник генерального директора з підтвердження відповідності Лобанов Андрій Васильович;
  • з питань проведення робіт у галузі метрології: (0382) 65-65-03, (067) 311-64-46 – заступник генерального директора з метрології Рослякова Тетяна Володимирівна;
  • приймання ЗВТ та робота з замовниками – (0382) 65-05-26;
  • приймальня генерального директора: (0382) 65-60-76.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер