Необхідність впровадження систем управління

Необхідність впровадження систем управління

В умовах ринкової економіки успішна діяльність будь-якої організації можлива лише в тому випадку, коли вироблені нею продукція та (або) послуги:

 • відповідають чітко визначеним потребам, середовищу застосування і призначення;
 • мають необхідні споживчі властивості;
 • відповідають діючим (прийнятим, погодженим) нормативним документам;
 • відповідають чинному законодавству та іншим вимогам суспільства;
 • пропонуються покупцеві продукцію чи послуги за конкурентоспроможними цінами;
 • обумовлюють одержання прибутку.

 

Як досягти цього?

Міжнародні стандарти серії ISO 9000 дають на це питання однозначну відповідь - необхідно на підприємствах створювати системи управління якістю (quality management system), під якими розуміємо сукупність організаційної структури, методик, процесів і ресурсів, необхідних для здійснення загального управління якістю.

 

Система управління якістю (СУЯ) підприємства будується з урахуванням головної умови, згідно з якою для досягнення вищезазначених цілей необхідно організувати діяльність так, щоб тримати під контролем усі технічні, адміністративні та людські чинники (ресурси), що впливають на якість продукції і послуг. Управління якістю повинно бути орієнтоване на виявлення, скорочення, усунення, а головне, своєчасне запобігання випуску продукції або надання послуг незадовільної якості.

СУЯ підприємства значно впливає на результати цінової і нецінової конкуренції. СУЯ забезпечує можливість зниження собівартості виробленої продукції і послуг. СУЯ здатна виявити й оцінити наслідки, усунути, а головне, попередити появу непродуктивних втрат і дефектів у всіх сферах діяльності компанії. СУЯ орієнтується на виявлення причин дефектів і недопущення їх у майбутньому фахівцями всіх сфер виробництва на підприємстві.

СУЯ дає впевненість вищому керівництву в тому, що діяльність підприємства близька до оптимальної, і забезпечує керованість характеристиками продукції чи послуг, які надаються. Наявність у підприємства ефективної СУЯ дозволяє реагувати на різні вимоги ринку, забезпечити запас стійкості підприємства та завойовувати нові ринки.

До уваги замовників робіт та послуг!

ДП «Хмельницькстандарт- метрологія» швидко і якісно надасть комплекс послуг із сертифікації продукції, методичну і практичну допомогу з питань стандартизації, виконає роботи у галузі метрології, пропонує надання послуг із проведення лабораторних випробувань харчової продукції, сільськогосподарської сировини та продукції промислової групи відповідно до галузі акредитації. Найкоротші терміни проведення робіт – це економія Вашого часу та коштів!

Звертайтесь до нас за адресою:

ДП «Хмельницькстандарт метрологія», м. Хмельницький, вул. Свободи, 7,

e-mail: hmcsms@infocom.km.ua

 • з питань проведення лабораторних випробувань харчової продукції, сільськогосподарської сировини та продукції промислової групи: (0382) 65-20-00, (067) 311-64-45 – начальник випробувальної лабораторії харчової продукції Ісак Тетяна Павлівна;
 • з питань надання послуг із сертифікації: (0382) 65-63-36, (067) 311-15-71 – заступник генерального директора з підтвердження відповідності Лобанов Андрій Васильович;
 • з питань проведення робіт у галузі метрології: (0382) 65-65-03, (067) 311-64-46 – заступник генерального директора з метрології Рослякова Тетяна Володимирівна;
 • приймання ЗВТ та робота з замовниками – (0382) 65-05-26;
 • приймальня генерального директора: (0382) 65-60-76.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер