Державна політика у сфері управління якістю

Розпорядженням голови Хмельницької ОДА Ядухи В.С. № 3/2014-р від 15.01.2014 затверджено «План заходів щодо впровадження, сертифікації та функціонування систем управління на підприємствах Хмельницької області» (далі - Заходи).

Відповідальним виконавцем по наданню допомоги підприємствам області щодо розроблення, впровадження та сертифікації систем управління якістю та систем управління безпечністю харчових продуктів на основі принципів НАССР визначено ДП «Хмельницькстандартметрологія», як офіційно призначений та уповноважений орган з сертифікації систем управління.

Відповідальні виконавці ДП «Хмельницькстандартметрологія»:

начальник відділу підтвердження відповідності систем управління та харчової продукції – Вербовий Володимир Петрович, тел. (0382) 76-58-36;

провідний фахівець відділу – Задорожна Ольга Леонідівна, тел. (0382) 65-63-36).

 

 

Державна політика у сфері управління якістю продукції (товарів, робіт, послуг) спрямована на підтримку зусиль підприємств та організацій у задоволенні потреб споживачів шляхом поліпшення якості та конкурентоспроможності продукції, розвитку і впровадження методів управління якістю.

Державна політика у сфері управління якістю повинна ґрунтуватися на оптимальному поєднанні інтересів держави і товаровиробників щодо випуску якісної та конкурентоспроможної продукції.

Завдання державної політики у сфері управління якістю полягають у створенні необхідних правових, економічних, організаційних умов для :

 • виробництва якісної продукції, конкурентоспроможної на внутрішньому та зовнішньому ринку;
 • задоволення попиту на безпечну та якісну продукцію;
 • збереження та відновлення безпеки довкілля;
 • збільшення доходів бюджету за рахунок інтенсифікації розвитку економіки;
 • зростання зайнятості та підвищення життєвого рівня громадян;
 • піднесення авторитету країни у світовому співтоваристві, забезпечення стабільного розвитку її економіки та посилення обороноздатності.

До уваги замовників робіт та послуг!

ДП «Хмельницькстандарт- метрологія» швидко і якісно надасть комплекс послуг із сертифікації продукції, методичну і практичну допомогу з питань стандартизації, виконає роботи у галузі метрології, пропонує надання послуг із проведення лабораторних випробувань харчової продукції, сільськогосподарської сировини та продукції промислової групи відповідно до галузі акредитації. Найкоротші терміни проведення робіт – це економія Вашого часу та коштів!

Звертайтесь до нас за адресою:

ДП «Хмельницькстандарт метрологія», м. Хмельницький, вул. Свободи, 7,

e-mail: hmcsms@infocom.km.ua

 • з питань проведення лабораторних випробувань харчової продукції, сільськогосподарської сировини та продукції промислової групи: (0382) 65-20-00, (067) 311-64-45 – начальник випробувальної лабораторії харчової продукції Ісак Тетяна Павлівна;
 • з питань надання послуг із сертифікації: (0382) 65-63-36, (067) 311-15-71 – заступник генерального директора з підтвердження відповідності Лобанов Андрій Васильович;
 • з питань проведення робіт у галузі метрології: (0382) 65-65-03, (067) 311-64-46 – заступник генерального директора з метрології Рослякова Тетяна Володимирівна;
 • приймання ЗВТ та робота з замовниками – (0382) 65-05-26;
 • приймальня генерального директора: (0382) 65-60-76.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер