ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ МЕТРОЛОГІЇ

Щорічно 20 травня світова громадськість відзначає Всесвітній день метрології.

Ця дата була обрана в знак визнання підписання 20 травня 1875 року Метричної конвенції - першої міжурядової угоди про науково-технічне співробітництво, яким закладено фундамент єдиного міжнародного метрологічного простору.

 

 

Ця міжнародна подія являється визнанням результатів професійної діяльності фахівців-метрологів усього світу. Всі аспекти життя та діяльності сучасного суспільства: охорона здоров’я, проблеми екології, розвиток та впровадження найновіших науково-ємких технологій, обороноздатність, енергетика, торгівля, спорт, тощо, - в визначальному ступеню залежать від точності, єдності та достовірності вимірювань.

Відмітив ведучу роль метрології у розвитку світової економіки та науко-техні

чного прогресу у всіх галузях діяльності людства, Організація Об’єднаних Націй з питань освіти, науки та культури (ЮНЄСКО) прийняла рішення вважати 20 травня, день підписання Метричної конвенції, Всесвітнім днем метрології.

Святкування Всесвітнього дня метрології щорічно проводиться спільно з Міжнародним бюро мір та ваг (ВІРМ) та Міжнародною організацією законодавчої метрології за участю національних метрологічних організацій. Кожен рік проходить під визначеним девізом. В цьому році Всесвітній день метрології об’єднано з Міжнародним роком світла та світлових технологій, проголошеним Генеральною Асамблеєю ООН та організованим ЮНЄСКО., та проходитиме під девізом «Метрологія для світла та світло для метрології».

На передодні цієї дати поздоровляємо всіх фахівців-метрологів з професійним святом!

Бажаємо успіху у цій важливій і відповідальній роботі, досягнення нових висот та цілій! Процвітання нашої України та всім нам!

З повагою,

генеральний директор
О.Д. Зарицький

заступник генерального директора з метрології
Т.В. Рослякова

До уваги замовників робіт та послуг!

ДП «Хмельницькстандарт- метрологія» швидко і якісно надасть комплекс послуг із сертифікації продукції, методичну і практичну допомогу з питань стандартизації, виконає роботи у галузі метрології, пропонує надання послуг із проведення лабораторних випробувань харчової продукції, сільськогосподарської сировини та продукції промислової групи відповідно до галузі акредитації. Найкоротші терміни проведення робіт – це економія Вашого часу та коштів!

Звертайтесь до нас за адресою:

ДП «Хмельницькстандарт метрологія», м. Хмельницький, вул. Свободи, 7,

e-mail: hmcsms@infocom.km.ua

  • з питань проведення лабораторних випробувань харчової продукції, сільськогосподарської сировини та продукції промислової групи: (0382) 65-20-00, (067) 311-64-45 – начальник випробувальної лабораторії харчової продукції Ісак Тетяна Павлівна;
  • з питань надання послуг із сертифікації: (0382) 65-63-36, (067) 311-15-71 – заступник генерального директора з підтвердження відповідності Лобанов Андрій Васильович;
  • з питань проведення робіт у галузі метрології: (0382) 65-65-03, (067) 311-64-46 – заступник генерального директора з метрології Рослякова Тетяна Володимирівна;
  • приймання ЗВТ та робота з замовниками – (0382) 65-05-26;
  • приймальня генерального директора: (0382) 65-60-76.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер