Відбувся семінар

25 вересня 2015 року у приміщенні ДП «Хмельницькстандартметрологія» відбувся семінар для представників підприємств та організацій області на тему: «Актуальні зміни в законодавстві та питання щодо безпечності харчової продукції». Відкрив захід генеральний директор ДП «Хмельницькстандартметрологія» Олександр Зарицький.

Актуальні новини законодавства України щодо виробництва продуктів харчування роз’яснили присутнім провідні фахівці з сертифікації держпідприємства Юлія Довга та Оксана Слободянюк. Начальник відділу підтвердження відповідності харчової продукції Володимир Вербовий висвітлив вимоги Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів». Про основні положення Закону України «Про стандартизацію» доповів слухачам заступник генерального директора з підтвердження відповідності Андрій Лобанов.

Також на семінарі заступник генерального директора з метрології Тетяна Рослякова розглянула основні положення Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність», які є актуальними для виробників харчової продукції.

Начальник випробувальної лабораторії харчової продукції Тетяна Ісак висвітила питання щодо лабораторного контролю та дослідження продукції на ГМО, а начальник сектору нормативної документації Інна Кравченко ознайомила слухачів із новими національними стандартами України щодо харчової продукції.

І закрила семінар провідний фахівець із сертифікації Ольга Задорожна, котра пояснила основні вимоги до системи управління безпечністю харчової продукції на основі принципів НАССР, порядок їх розробки та впровадження.

До уваги замовників робіт та послуг!

ДП «Хмельницькстандарт- метрологія» швидко і якісно надасть комплекс послуг із сертифікації продукції, методичну і практичну допомогу з питань стандартизації, виконає роботи у галузі метрології, пропонує надання послуг із проведення лабораторних випробувань харчової продукції, сільськогосподарської сировини та продукції промислової групи відповідно до галузі акредитації. Найкоротші терміни проведення робіт – це економія Вашого часу та коштів!

Звертайтесь до нас за адресою:

ДП «Хмельницькстандарт метрологія», м. Хмельницький, вул. Свободи, 7,

e-mail: hmcsms@infocom.km.ua

  • з питань проведення лабораторних випробувань харчової продукції, сільськогосподарської сировини та продукції промислової групи: (0382) 65-20-00, (067) 311-64-45 – начальник випробувальної лабораторії харчової продукції Ісак Тетяна Павлівна;
  • з питань надання послуг із сертифікації: (0382) 65-63-36, (067) 311-15-71 – заступник генерального директора з підтвердження відповідності Лобанов Андрій Васильович;
  • з питань проведення робіт у галузі метрології: (0382) 65-65-03, (067) 311-64-46 – заступник генерального директора з метрології Рослякова Тетяна Володимирівна;
  • приймання ЗВТ та робота з замовниками – (0382) 65-05-26;
  • приймальня генерального директора: (0382) 65-60-76.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер