Відзначення Дня працівників стандартизації та метрології та Всесвітнього дня стандартів

 

Щорічно 10 і 14 жовтня в Україні відзначаються два свята – День працівників стандартизації та метрології та Всесвітній день стандартів.

Віддаючи належне тисячам фахівців, котрі беруть участь у діяльності зі стандартизації і метрології, визнаючи їхній вагомий внесок у розвиток економіки держави, Указом Президента України від 8 жовтня 2002 року встановлено, що 10 жовтня щорічно в Україні відзначається професійне свято – День працівників стандартизації і метрології.

 

З нагоди відзначення цієї події 9 жовтня 2015 року в актовому залі підприємства відбулися урочисті збори, присвячені нагородженню найкращих працівників. Привітати керівництво та трудовий колектив державного підприємства «Хмельницький науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» завітали запрошені гості – представники органів міської та обласної влади.

Урочистості розпочалися із привітання трудового колективу генеральним директором. Олександр Денисович поздоровив колег, а також вручив грамоти найкращим працівникам підприємства. За високий професіоналізм, багаторічну плідну працю грамотами ДП «Хмельницькстандартметрологія» нагороджені: Володимир Вербовий, Юрій Таванець, Іван Міхо, Андрій Астрябський, Ірина Ковальчук, Тетяна Русецька, Любов Подуфалець, Аліна Лелет, Наталія Панасюк, Юрій Роля, Віктор Витушинський, Людмила Дунець, Микола Мельник, Валерій Білик, Михайло Грига, Віктор Дзюбинський.

Привітати найкращих працівників ДП «Хмельницькстандартметрологія», а також вручити їм подарунки від імені голови Хмельницької обласної державної адміністрації завітав Перший заступник Михайла Загородного Василь Процюк. Грамотами та цінними подарунками від Хмельницької обласної державної адміністрації нагороджені: Сергій Голубничий, Надія Ткачова, Надія Носачова, Тетяна Ісак.

Привітати зі святом та вручити грамоти працівникам підприємства від імені голови Хмельницької обласної ради Івана Гончара завітав начальник відділу з питань внутрішньої політики адміністративно-територіального устрою та інформаційного забезпечення обласної ради Віктор Ніконішин. Грамотами Хмельницької обласної ради нагороджені: Микола Левицький та Наталія Вєлєва.

Від імені керівництва Хмельницької міської ради цінними подарунками та грамотами працівників Центру нагороджував заступник міського голови Анатолій Нестерук. Грамотами Хмельницької міської ради нагороджені: Віктор Собкович та Марія Заруденська.

Грамотами Кам’янець-Подільської міської ради нагороджені: Ірина Соколик та Анатолій Яковенко.

 

Також, керуючися Колективним договором ДП «Хмельницькстандартметрологія», з нагоди професійного свята Дня працівників стандартизації та метрології, за самовіддану та плідну працю на Дошці Пошани підприємства розміщено фотографії наступних працівників: Рослякової Т.В., Орлової І.Л., Гулько В.В., Дияка В.А., Козіцької Т.В., Ревеги С.П., Слободянюк О.А., Овчіннікова В.В., Мельник І.В., Миронова Ю.М.

До уваги замовників робіт та послуг!

ДП «Хмельницькстандарт- метрологія» швидко і якісно надасть комплекс послуг із сертифікації продукції, методичну і практичну допомогу з питань стандартизації, виконає роботи у галузі метрології, пропонує надання послуг із проведення лабораторних випробувань харчової продукції, сільськогосподарської сировини та продукції промислової групи відповідно до галузі акредитації. Найкоротші терміни проведення робіт – це економія Вашого часу та коштів!

Звертайтесь до нас за адресою:

ДП «Хмельницькстандарт метрологія», м. Хмельницький, вул. Свободи, 7,

e-mail: hmcsms@infocom.km.ua

  • з питань проведення лабораторних випробувань харчової продукції, сільськогосподарської сировини та продукції промислової групи: (0382) 65-20-00, (067) 311-64-45 – начальник випробувальної лабораторії харчової продукції Ісак Тетяна Павлівна;
  • з питань надання послуг із сертифікації: (0382) 65-63-36, (067) 311-15-71 – заступник генерального директора з підтвердження відповідності Лобанов Андрій Васильович;
  • з питань проведення робіт у галузі метрології: (0382) 65-65-03, (067) 311-64-46 – заступник генерального директора з метрології Рослякова Тетяна Володимирівна;
  • приймання ЗВТ та робота з замовниками – (0382) 65-05-26;
  • приймальня генерального директора: (0382) 65-60-76.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер