Семінар для закладів громадського харчування

26 листопада 2015р. на базі готельного комплексу «ВІК-ЖАН» працівниками відділу підтвердження відповідності систем управління якості та харчової продукції був проведений семінар для закладів громадського харчування м. Хмельницького на тему: «Розробка та впровадження систем управління безпечністю харчової продукції на основі принципів НАССР в закладах громадського харчування».

 

Запрошення про участь в семінарі надіслано 82 закладам громадського харчування. У семінарі прийняло участь 23 представника із 18 підприємств.

На семінарі були обговорені наступні питання:

1. Закон України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» у розрізі вимог до закладів громадського харчування.

2. Основні вимоги до системи управління безпечністю харчової продукції на основі принципів НАССР для закладів громадського харчування. Порядок розробки та впровадження. Крім того, був продемонстрований відеофільм «НАССР в закладах громадського харчування» Після закінчення семінару був проведений круглий стіл із обговоренням висвітлених питань. Аналогічні семінари для закладів ресторанного господарства в найближчий час будуть проведені в м. Шепетівка та м. Кам´янець-Подільський.

До уваги замовників робіт та послуг!

ДП «Хмельницькстандарт- метрологія» швидко і якісно надасть комплекс послуг із сертифікації продукції, методичну і практичну допомогу з питань стандартизації, виконає роботи у галузі метрології, пропонує надання послуг із проведення лабораторних випробувань харчової продукції, сільськогосподарської сировини та продукції промислової групи відповідно до галузі акредитації. Найкоротші терміни проведення робіт – це економія Вашого часу та коштів!

Звертайтесь до нас за адресою:

ДП «Хмельницькстандарт метрологія», м. Хмельницький, вул. Свободи, 7,

e-mail: hmcsms@infocom.km.ua

  • з питань проведення лабораторних випробувань харчової продукції, сільськогосподарської сировини та продукції промислової групи: (0382) 65-20-00, (067) 311-64-45 – начальник випробувальної лабораторії харчової продукції Ісак Тетяна Павлівна;
  • з питань надання послуг із сертифікації: (0382) 65-63-36, (067) 311-15-71 – заступник генерального директора з підтвердження відповідності Лобанов Андрій Васильович;
  • з питань проведення робіт у галузі метрології: (0382) 65-65-03, (067) 311-64-46 – заступник генерального директора з метрології Рослякова Тетяна Володимирівна;
  • приймання ЗВТ та робота з замовниками – (0382) 65-05-26;
  • приймальня генерального директора: (0382) 65-60-76.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер