ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ СТАНДАРТИЗАЦІЇ І МЕТРОЛОГІЇ ТА ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ СТАНДАРТІВ

Щорічно 10 і 14 жовтня в Україні відзначаються два свята – День працівників стандартизації та метрології та Всесвітній день стандартів.

.

 

У 2017 році обрано девіз: «Стандарти роблять міста розумнішими». Девіз акцентує увагу на низці важливих питань сучасного міста: екологічно чиста енергія, почуття безпеки, забезпечення гідної якості життя своїх громадян. Кожне місто має свої виклики і вимагає диференційованого підходу до вирішення проблем. Проте існує спільний знаменник, що значно спрощує вирішення багатьох завдань. Базовим у цьому аспекті є міжнародні стандарти. Саме вони є тим інструментом для розробки найефективніших рішень до конкретних умов міста. Стандарти — це більший вибір продукції і послуг, підвищення конкуренції та розвиток інновацій. Водночас стандарти — це запорука розвитку майбутніх Smart City.

 

З нагоди цього свята 10 жовтня у ДП «Хмельницькстандартметрологія» відбулися урочистості. Святкова частина розпочалася із відкриття Дошки Пошани в холі підприємства. Керуючися Колективним договором держпідприємства та з нагоди професійного свята Дня працівників стандартизації та метрології, за самовіддану та плідну працю на Дошці Пошани підприємства розміщені фотографії наступних працівників: Ірини Мельник, Івана Міхо, Тетяни Ісак, Євгенія Шевченко, Надії Носачової, Ірини Орлової, Євгенія Хатимського, Надії Ткачової, Анатолія Яковенка та Світлани Коваль.

 

В актовому залі підприємства відбулися урочисті збори, присвячені нагородженню найкращих працівників. Привітати керівництво та трудовий колектив державного підприємства «Хмельницький науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» завітали запрошені гості – представники органів міської та обласної влади, керівники провідних підприємств області.

Урочистості розпочалися із привітання трудового колективу генеральним директором. Олександр Зарицький поздоровив колег від імені адміністрації та зачитав привітання Першого віце-прем'єр-міністра України — Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва та вручив грамоти і подяки від Міністерства.

Грамотою Міністерства економічного розвитку і торгівлі України нагороджені: Андрій Копиця та Віктор Філатов.

Подякою Міністерства економічного розвитку і торгівлі України відзначені: Микола Левицький, Анатолій Яковенко, Надія Носачова та Сергій Голубничий.

Олександр Денисович також вручив грамоти найкращим працівникам підприємства. За високий професіоналізм, багаторічну плідну працю грамотами ДП «Хмельницькстандартметрологія» нагороджені: Валерій Білик, Наталя Вєлєва, Ірина Войтюк, Віктор Дзюбінський, Наталія Дияк, Анатолій Зощук, Олена Куліш, Наталія Михайлова, Василь Поліщук, Сергій Сиротін, Віктор Собкович, Ірина Соколик, Юрій Таванець, Йосип Шулевський та Валентин Яворський.

Привітати найкращих працівників ДП «Хмельницькстандартметрологія», а також вручити їм подарунки від імені голови Хмельницької обласної державної адміністрації Олександра Корнійчука завітала заступник директора Департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури Хмельницької обласної державної адміністрації — начальник управління економічного розвитку Ірина Дідух. Грамотами та цінними подарунками від Хмельницької обласної державної адміністрації нагороджені: Сергій Ремізовський та Ігор Шубович.

Ірина Михайлівна також вручила грамоти та цінні подарунки від імені голови Хмельницької обласної ради Михайла Загородного. Грамотами Хмельницької обласної ради нагороджені: Андрій Копиця, Ольга Задорожна, Василь Ковальчук та Юрій Ніколаєв.

Від імені керівництва Хмельницької міської ради цінними подарунками та грамотами працівників Центру нагороджував Анатолій Нестерук — заступник міського голови Олександра Симчишина. Грамотами Хмельницької міської ради нагороджені: Олена Соловей, Оксана Слободянюк, Володимир Нацюк, Галина Гурська, Марія Заруденська, Тетяна Скакун, Юрій Поліщук, Любов Подуфалець.

Привітати трудовий колектив та адміністрацію підприємства завітав Ігор Корнійчук — голова правління ПрАТ «Хмельницька макаронна фабрика» — одного з найпотужніших підприємств області, флагмана якості серед виробників харчової продукції Хмельниччини та багаторічного партнера держпідприємства. Святкову атмосферу з нагоди професійного свята працівників ДП «Хмельницькстандартметрологія» створювали своїми музичними подарунками артисти Хмельницького міського будинку культури.


До уваги замовників робіт та послуг!

ДП «Хмельницькстандарт- метрологія» швидко і якісно надасть комплекс послуг із сертифікації продукції, методичну і практичну допомогу з питань стандартизації, виконає роботи у галузі метрології, пропонує надання послуг із проведення лабораторних випробувань харчової продукції, сільськогосподарської сировини та продукції промислової групи відповідно до галузі акредитації. Найкоротші терміни проведення робіт – це економія Вашого часу та коштів!

Звертайтесь до нас за адресою:

ДП «Хмельницькстандарт метрологія», м. Хмельницький, вул. Свободи, 7,

e-mail: hmcsms@infocom.km.ua

  • з питань проведення лабораторних випробувань харчової продукції, сільськогосподарської сировини та продукції промислової групи: (0382) 65-20-00, (067) 311-64-45 – начальник випробувальної лабораторії харчової продукції Ісак Тетяна Павлівна;
  • з питань надання послуг із сертифікації: (0382) 65-63-36, (067) 311-15-71 – заступник генерального директора з підтвердження відповідності Лобанов Андрій Васильович;
  • з питань проведення робіт у галузі метрології: (0382) 65-65-03, (067) 311-64-46 – заступник генерального директора з метрології Рослякова Тетяна Володимирівна;
  • приймання ЗВТ та робота з замовниками – (0382) 65-05-26;
  • приймальня генерального директора: (0382) 65-60-76.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер