ВПРОВАДЖЕННЯ СИСТЕМИ НАССР НА ПІДПРИЄМСТВАХ ГРОМАДСЬКОГО ХАРЧУВАННЯ

24.01.2018 р. за ініціативою Кам'янець-Подільської міської ради відбувся семінар-навчання на тему: «Впровадження системи НАССР на підприємствах громадського харчування» в якому взяли участь оператори ринку харчових продуктів м. Кам'янець-Подільського та району (переробної промисловості, об’єктів громадського харчування, представників дошкільних та шкільних навчальних закладів, оздоровчих та лікувальних установ).

 

 

Окрім підприємців та представників готельно-ресторанного бізнесу міста участь у нараді взяли перший заступник Кам'янець-Подільського міського голови Григорій Горшунов та секретар міської ради Дмитро Васильянов.

Семінар пройшов у формі діалогу операторів ринку і спеціалістів ГУ Держпродспоживслужби та ДП «Хмельницькстандартметрологія».

 

Доповідачі семінару висвітлили практичні питання впровадження системи НАССР, ознайомили операторів ринку з вимогами законодавства у сфері безпечності харчових продуктів. Під час перегляду відеоролика учасники заходу ознайомилися з кращими виробничими практиками, які застосовуються у сфері безпечності харчування як у нашій країні так і за кордоном. Також спікери наголосили на основних вимогах, яких зобов’язані дотримуватись як виробники, так і реалізатори продукції, а саме: безпека та якість харчових продуктів, наявність сертифікатів якості, товарних чеків, відповідність вазі, термінам та умовам зберігання тощо.

Особливу увагу звернули й на наявність куточку споживача та поведінку продавців, які обслуговують клієнтів.

До уваги замовників робіт та послуг!

ДП «Хмельницькстандарт- метрологія» швидко і якісно надасть комплекс послуг із сертифікації продукції, методичну і практичну допомогу з питань стандартизації, виконає роботи у галузі метрології, пропонує надання послуг із проведення лабораторних випробувань харчової продукції, сільськогосподарської сировини та продукції промислової групи відповідно до галузі акредитації. Найкоротші терміни проведення робіт – це економія Вашого часу та коштів!

Звертайтесь до нас за адресою:

ДП «Хмельницькстандарт метрологія», м. Хмельницький, вул. Свободи, 7,

e-mail: hmcsms@infocom.km.ua

  • з питань проведення лабораторних випробувань харчової продукції, сільськогосподарської сировини та продукції промислової групи: (0382) 65-20-00, (067) 311-64-45 – начальник випробувальної лабораторії харчової продукції Ісак Тетяна Павлівна;
  • з питань надання послуг із сертифікації: (0382) 65-63-36, (067) 311-15-71 – заступник генерального директора з підтвердження відповідності Лобанов Андрій Васильович;
  • з питань проведення робіт у галузі метрології: (0382) 65-65-03, (067) 311-64-46 – заступник генерального директора з метрології Рослякова Тетяна Володимирівна;
  • приймання ЗВТ та робота з замовниками – (0382) 65-05-26;
  • приймальня генерального директора: (0382) 65-60-76.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер