Відбувся семінар

Відповідно до Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», оператори ринку, що займаються виробництвом та/або обігом харчових продуктів або інших об'єктів санітарних заходів (в тому числі заклади громадського харчування), повинні застосовувати постійно діючі процедури, засновані на принципах НАССР, що дозволять контролювати усі небезпечні чинники, які можуть бути у харчовому продукті та продовольчій сировині. Передбачений період відтермінування вимог Закону закінчився, впровадження системи НАССР є обов’язковим з 2017 року.

 

 

 

22 травня 2018 року на базі ДП «Хмельницькстандартметрологія» відбувся семінар «Практичні аспекти впровадження СУБХП на підприємствах харчової промисловості відповідно до стандарту ISO 22000-2005 та принципів НАССР», в якому взяли участь представники 16 підприємств області.

Лектор семінару – Микусевич Валентина Якимівна, віце-президент ТОВ «КПЯ «СИСТЕМИ», викладач ISO 22000 Центру підготовки персоналу «Прирост-Академія», яка пройшла ряд навчань щодо вивчення стандартів ISO та має практичний досвід щодо проведення аудитів в Японському центрі в Україні, фірмах TUV, BUREAU VERITAS, SGS, УАЯ.

Валентина Якимівна роз’яснила слухачам вимоги Закону України №1602 від 22.07.2018 року «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчової продукції» та Накази №41 та №42 Мінагрополітики. Також на семінарі розглядалися загальні положення стандарту ISO 22000-2005, політика та цілі СУБХП, програми передумови, операційні програми передумов, план НАССР, блок-схема виробництва, механізм простежуваності харчового продукту, відклику та вилучення продукції з ринку. Також лектор разом із слухачами обговорили основні аспекти створення групи НАССР та вимоги до її учасників, проведення внутрішнього аудиту та поліпшування СУБХП, аналізу небезпечних чинників (фізичних, хімічних, біологічних, алергенів) та аналізу діяльності СУБХП із боку керівництва, визначення ОПП та КТК, створення плану НАССР і підтвердження комбінацій заходів керування.

 

До уваги замовників робіт та послуг!

ДП «Хмельницькстандарт- метрологія» швидко і якісно надасть комплекс послуг із сертифікації продукції, методичну і практичну допомогу з питань стандартизації, виконає роботи у галузі метрології, пропонує надання послуг із проведення лабораторних випробувань харчової продукції, сільськогосподарської сировини та продукції промислової групи відповідно до галузі акредитації. Найкоротші терміни проведення робіт – це економія Вашого часу та коштів!

Звертайтесь до нас за адресою:

ДП «Хмельницькстандарт метрологія», м. Хмельницький, вул. Свободи, 7,

e-mail: hmcsms@infocom.km.ua

  • з питань проведення лабораторних випробувань харчової продукції, сільськогосподарської сировини та продукції промислової групи: (0382) 65-20-00, (067) 311-64-45 – начальник випробувальної лабораторії харчової продукції Ісак Тетяна Павлівна;
  • з питань надання послуг із сертифікації: (0382) 65-63-36, (067) 311-15-71 – заступник генерального директора з підтвердження відповідності Лобанов Андрій Васильович;
  • з питань проведення робіт у галузі метрології: (0382) 65-65-03, (067) 311-64-46 – заступник генерального директора з метрології Рослякова Тетяна Володимирівна;
  • приймання ЗВТ та робота з замовниками – (0382) 65-05-26;
  • приймальня генерального директора: (0382) 65-60-76.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер