Послуги

Законодавчою основою діяльності у сфері метрології є Закон України «Про метрологію та метрологічну діяльність», керуючись яким ДП «Хмельницькстандартметрологія» здійснює:

 • державні контрольні випробування засобів вимірювальної техніки;
 • державну метрологічну атестацію та повірку/калібрування засобів вимірювальної техніки;
 • атестацію вимірювальних лабораторій.

Крім того здійснює:

 • метрологічну експертизу документації щодо розмитнення засобів вимірювальної техніки, які ввозяться в Україну, та оформлення висновку;
 • атестацію випробувального обладнання;
 • сприяє у розробленні програм і методик атестації випробувального обладнання;
 • надає консультативно-методичну допомогу з питань забезпечення єдності вимірювань.

До складу Центру входить 5 повірочних підрозділів та відділ атестації вимірювальних лабораторій. Метрологічні підрозділи ДП «Хмельницькстандартметрологія» уповноважені в Державній метрологічній системі на право виконання робіт з повірки/калібрування, державних контрольних випробувань та метрологічної атестації засобів вимірювальної техніки, в тому числі вимірювальних інформаційних систем та вимірювальних каналів.

Свідоцтво про уповноваження на проведення державних контрольних випробувань засобів вимірювальної техніки № ДК 010-2009 та свідоцтво про уповноваження на проведення повірки (калібрування) засобів вимірювальної техніки № ПК 011-2009.

В ДП «Хмельницькстандартметрологія» запроваджена та діє система управління якістю метрологічної діяльності Центру, яка сертифікована – сертифікат на систему управління якістю № UA 2.009.03564-09 від 30.04.2009.

Згідно затвердженої галузі уповноваження, яка є невід’ємним додатком до Свідоцтва про уповноваження № ПК 011-2009 ДП «Хмельницькстандартметрологія» забезпечує належний рівень метрологічного обслуговування підприємств, організацій всіх форм власності та суб’єктів підприємницької діяльності з таких видів вимірювань:
01 вимірювання геометричних величин;
02 вимірювання механічних величин;
03 вимірювання параметрів потоку, витрати, рівня, об’єму речовини;
04 вимірювання тиску, вакуумні вимірювання;
05 вимірювання фізико-хімічного складу і властивостей речовин;
06 температурні і теплофізичні вимірювання;
07 вимірювання часу та частоти;
08 вимірювання електричних та магнітних величин;
09 радіотехнічні та радіоелектронні вимірювання;
10 вимірювання акустичних величин;
11 оптико-фізичні вимірювання.

Метрологічні підрозділи центру оснащені сучасним високоточним повірочним обладнанням, вихідними та робочими еталонами, повірочними установками, в тому числі пересувними повірочними лабораторіями.

Широко впроваджена комп’ютерна техніка.

Впроваджуючи передові сучасні методи, постійно вдосконалюючи робочі процеси і підвищуючи професійний рівень, метрологічні підрозділи ДП «Хмельницькстандартметрологія» забезпечують якісне виконання метрологічних робіт та послуг для підприємств, організацій всіх форм власності, суб’єктів підприємницької діяльності та фізичних осіб.

До уваги замовників робіт та послуг!

ДП «Хмельницькстандарт- метрологія» швидко і якісно надасть комплекс послуг із сертифікації продукції, методичну і практичну допомогу з питань стандартизації, виконає роботи у галузі метрології, пропонує надання послуг із проведення лабораторних випробувань харчової продукції, сільськогосподарської сировини та продукції промислової групи відповідно до галузі акредитації. Найкоротші терміни проведення робіт – це економія Вашого часу та коштів!

Звертайтесь до нас за адресою:

ДП «Хмельницькстандарт метрологія», м. Хмельницький, вул. Свободи, 7,

e-mail: hmcsms@infocom.km.ua

 • з питань проведення лабораторних випробувань харчової продукції, сільськогосподарської сировини та продукції промислової групи: (0382) 65-20-00, (067) 311-64-45 – начальник випробувальної лабораторії харчової продукції Ісак Тетяна Павлівна;
 • з питань надання послуг із сертифікації: (0382) 65-63-36, (067) 311-15-71 – заступник генерального директора з підтвердження відповідності Лобанов Андрій Васильович;
 • з питань проведення робіт у галузі метрології: (0382) 65-65-03, (067) 311-64-46 – заступник генерального директора з метрології Рослякова Тетяна Володимирівна;
 • приймання ЗВТ та робота з замовниками – (0382) 65-05-26;
 • приймальня генерального директора: (0382) 65-60-76.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер