Новини центру

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ МЕТРОЛОГІЇ

Четвер, 17 травня 2018, 09:13

Міжнародне бюро мір та ваг наголосило тему Всесвітнього дня метрології 2018 року – «Сталий розвиток Міжнародної системи одиниць».

Щорічно 20 травня світова громадськість відзначає Всесвітній день метрології, який приурочений підписанню Метричної конвенції у 1875 році. Ця угода служить основою для забезпечення цілісності світової системи вимірювань, яка, в свою чергу, лежить в основі наукового відкриття, інновацій, промислового виробництва та міжнародної торгівлі, а також сприяє покращенню якості життя людини та захисту навколишнього середовища.

Ця міжнародна подія являється визнанням результатів професійної діяльності фахівців-метрологів усього світу.

 

Всесвітнього дня метрології у 2018 році – «У постійному розвитку – Міжнародна система одиниць (СІ)».

Дана тема була обрана у зв’язку із затвердженням, яке відбудеться у листопаді 2018 року, на Генеральній конференції по мірах та вагах деяких з самих значущих змін, які коли-небудь торкнулися Міжнародної системи одиниць (СІ).

Зміни, що плануються, обпираються на результати досліджень нових методів вимірювань, які проводяться з використанням еталонів, що основані на квантових ефектах. Реалізація одиниць Міжнародної системи (СІ) буде відбуватися, виходячи з їх визначення, кожне з яких прив’язується до відповідного закону фізики, завдяки чому буде забезпечена можливість використовувати майбутні досягнення метрології та науково-технічного прогресу для задоволення потреб користувачів на багато років уперед.

Національні метрологічні інститути у всьому світі неухильно розвивають науку про вимірювання, розроблюючи та впроваджуючи нові методи вимірювання будь-якого рівню складності. Для забезпечення достовірності вимірювань, що проводяться у всіх кутках земної кулі, національні метрологічні інститути приймають участь у звіряннях, які координуються Міжнародним бюро мір та ваг (ВІРМ).

Міжнародна організація законодавчої метрології (МОЗМ) розробляє міжнародні рекомендації, ціллю яких є всесвітня гармонізація вимог до засобів вимірювань, що використовуються у численних галузях науки, техніки та виробництва. Всесвітній день метрології заснований на знак визнання заслуги для людства всіх тих, хто роками працює у міжурядових та національних організаціях, пов’язаних з метрологією, за їх внесок у досягнення цих цілей.

На передодні цієї дати поздоровляємо всіх фахівців-метрологів з професійним святом!

Бажаємо успіху у цій важливій і відповідальній роботі, досягнення нових висот та цілей! Процвітання нашої України та всім нам!

 

З повагою,
генеральний директор
Зарицький О.Д.

заступник генерального директора
з метрології
Рослякова Т.В.

 

ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ

Середа, 09 травня 2018, 00:00

День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні — державне свято в Україні, яке офіційно відзначають 9 травня, розпочинаючи з 2016 року. Прийшло на заміну радянському святу «День Перемоги», яке відзначали в СРСР, а потім в Україні до 2015 року включно.

На виконання розпорядження голови Хмельницької облдержадміністрації 8 та 9 травня 2018 року на території Військового кладовища, біля Вічного вогню та Меморіалу слави відбулися меморіальні заходи, на яких представники влади та громадськості, зокрема працівники ДП «Хмельницькстандартметрологія», вшанували пам'ять воїнів, які стали на захист нашої землі у далеких 1941-45 роках, шаною та скорботою згадали людей, котрі боролися проти нацизму і ціною власного життя виборювали краще майбутнє для своєї країни.

Хвилиною мовчання учасники заходів вшанували пам’ять жертв Другої світової війни та поклали квіти до обелісків Слави.

 

Детальніше...

 

АУДИТ ФІНЗВІТНОСТІ ДЕРЖПІДПРИЄМСТВА

П'ятниця, 04 травня 2018, 08:13

У березні 2018 року аудиторською фірмою «Аудит-Поділля» був проведений аудит фінансової звітності державного підприємства «Хмельницький науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації».

Детальніше...

 

ПОВІРКА ЛІЧИЛЬНИКІВ ВОДИ НА МІСЦІ ЕКСПЛУАТАЦІЇ

Вівторок, 24 квітня 2018, 09:42

Відповідно до ст. 17 ЗУ «Про метрологію та метрологічну діяльність», «Законодавчо регульовані засоби вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації, підлягають періодичній повірці та повірці після ремонту.» Підприємства, організації та фізичні особи зобов'язані своєчасно, з урахуванням установлених міжповірочних інтервалів, подавати засоби вимірювальної техніки на повірку. Згідно з Наказом Мінекономрозвитку України № 1747 від 13.10.2016 міжповірочний інтервал лічильників води становить 4 роки. Лічильники води, які не пройшли повірку, заборонені до використання.

Для проведення повірки лічильник необхідно демонтувати, доставити до місця повірки, а на період його перевірки водопостачальне підприємство зобов’язане забезпечити споживачеві функціонування його внутрішньоквартирної системи водопостачання та водовідведення. Процедура демонтажу та повторного монтажу лічильника при повірці за допомогою стаціонарних проливних установок часто пов’язана із технічними та організаційними труднощами, особливо це стосується побутових лічильників, які встановлені для обліку води в квартирах і помешканнях населення. Витрати на ці додаткові роботи часто нівелюють переваги стаціонарних проливних установок. У таких випадках доцільним є застосування переносних установок для повірки лічильників, які дозволяють, із певними обмеженнями і застереженнями, провести повірку лічильників на місці експлуатації.

Детальніше...

 

Випробувальна лабораторія харчової продукції запрошує до співпраці

Вівторок, 24 квітня 2018, 07:23

Випробувальна лабораторія харчової продукції ДП «Хмельницькстандартметрологія», що акредитована Національним агентством з акредитації України на відповідність вимог ДСТУ ISO/IEC 17025:2006, надає послуги із проведення лабораторних випробувань харчової продукції, сільськогосподарської сировини та продукції промислової групи відповідно до затвердженої Сфери акредитації, а саме:

  • визначення показників якості води, харчових продуктів, зернових та зернобобових, насіння олійних культур, комбікормів, мийних та косметичних засобів;
  • визначення показників безпеки – нітритів, нітратів, гістаміну, мікробіологічних показників. Токсичних елементів, пестицидів, мікотоксинів, гормональних препаратів, нітрозамінів, бенз(а)пірену, антибіотиків, підсолоджувачів, консервантів, радіонуклідів, ГМО у харчовій, сільськогосподарській продукції методом полімеразно-ланцюгової реакції (ПЛР) в реальному часі, будівельних матеріалах та мінеральній сировині);
  • проводить поточний мікробіологічний контроль закладів громадського харчування.

Ми гарантуємо Вам достовірні результати випробувань у максимально короткі терміни, індивідуальний підхід до кожного замовника за помірну ціну!

 

Шановні подоляни!

П'ятниця, 06 квітня 2018, 07:16

З відчуттям глибокої радості від щирого серця вітаю вас із Воскресінням Христовим!

Бажаю миру і любові, здійснення благих надій та починань.
Нехай у ваших оселях панують здоров’я та добробут, життя буде сповнене світлом і радістю, серце пламеніє любов’ю, а помисли залишаються щирими та добрими!

Нехай Господь буде милостивий до всіх нас!

Зі святом Великодня! Христос воскрес!

З повагою –
в. о. генерального директора
ДП “Хмельницькстандартметрологія”
О. Д. Зарицький

 

Дорогі жінки!

Вівторок, 06 березня 2018, 13:43

Сердечно вітаю вас із чудовим святом краси на жіночності

— 8 Березня!

Від усього серця бажаю завжди бути щасливими, усміхненими, закоханими та чарівними!

Нехай цей прекрасний весняний день принесе вам ще більше краси, молодості, здоров’я, чудового настрою та душевної гармонії! Любові та злагоди вашим родинам!

З повагою,

генеральний директор ДП «Хмельницькстандартметрологія»

О. Д. Зарицький

 

 

СЕМІНАР-НАВЧАННЯ

Вівторок, 27 лютого 2018, 09:13

6 лютого 2018 року в актовому залі Дунаєвецької РДА за ініціативою Дунаєвецького районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Хмельницькій області та за участю спеціалістів ДП «Хмельницькстандартметрологія» був проведений семінар на тему: «Впровадження системи НАССР, дотримання вимог законодавства у сфері безпечності та окремих показників якості харчових продуктів».

 

 

На семінар-навчання були запрошені заступники голів ОТГ, керівники відділів освіти району, директори санаторіїв, власники закладів громадського харчування, м’ясопереробних підприємств, хлібопекарської галузі та підприємств із виробництва рослинної олії в Дунаєвецькому районі.

На засіданні обговорювались питання щодо ролі Держпродспоживслужби у дотриманні чинних вимог в системі аналізу небезпечних факторів та контролю в критичних точках, порядку отримання операторами ринку експлуатаційних дозволів, реєстрація потужностей, які проводять діяльність з виробництва, зберігання та обігу харчових продуктів та відповідальність операторів ринку за порушення вимог ст. 23, ст. 25 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».

 

Детальніше...

 

ВПРОВАДЖЕННЯ СИСТЕМИ НАССР НА ПІДПРИЄМСТВАХ ГРОМАДСЬКОГО ХАРЧУВАННЯ

Вівторок, 27 лютого 2018, 09:08

24.01.2018 р. за ініціативою Кам'янець-Подільської міської ради відбувся семінар-навчання на тему: «Впровадження системи НАССР на підприємствах громадського харчування» в якому взяли участь оператори ринку харчових продуктів м. Кам'янець-Подільського та району (переробної промисловості, об’єктів громадського харчування, представників дошкільних та шкільних навчальних закладів, оздоровчих та лікувальних установ).

 

 

Окрім підприємців та представників готельно-ресторанного бізнесу міста участь у нараді взяли перший заступник Кам'янець-Подільського міського голови Григорій Горшунов та секретар міської ради Дмитро Васильянов.

Семінар пройшов у формі діалогу операторів ринку і спеціалістів ГУ Держпродспоживслужби та ДП «Хмельницькстандартметрологія».

Детальніше...

 

Шановні подоляни!

П'ятниця, 29 грудня 2017, 08:55

Прийміть сердечні вітання

з Новим роком і Різдвом Христовим!


Нехай прекрасні зимові свята принесуть мир, спокій,
злагоду та впевненість у майбутньому.
В прийдешньому році бажаю вам святкового настрою,
міцного здоров’я та здійснення найзаповітніших мрій.
Нехай ваші серця будуть зігріті любов’ю і теплом,
домівки повняться добром, радістю та Божим благословінням.

 

З повагою – в.о. генерального директора
ДП «Хмельницькстандартметрологія»

О.Д. Зарицький

 

До уваги замовників робіт та послуг!

ДП «Хмельницькстандарт- метрологія» швидко і якісно надасть комплекс послуг із сертифікації продукції, методичну і практичну допомогу з питань стандартизації, виконає роботи у галузі метрології, пропонує надання послуг із проведення лабораторних випробувань харчової продукції, сільськогосподарської сировини та продукції промислової групи відповідно до галузі акредитації. Найкоротші терміни проведення робіт – це економія Вашого часу та коштів!

Звертайтесь до нас за адресою:

ДП «Хмельницькстандарт метрологія», м. Хмельницький, вул. Свободи, 7,

e-mail: hmcsms@infocom.km.ua

  • з питань проведення лабораторних випробувань харчової продукції, сільськогосподарської сировини та продукції промислової групи: (0382) 65-20-00, (067) 311-64-45 – начальник випробувальної лабораторії харчової продукції Ісак Тетяна Павлівна;
  • з питань надання послуг із сертифікації: (0382) 65-63-36, (067) 311-15-71 – заступник генерального директора з підтвердження відповідності Лобанов Андрій Васильович;
  • з питань проведення робіт у галузі метрології: (0382) 65-65-03, (067) 311-64-46 – заступник генерального директора з метрології Рослякова Тетяна Володимирівна;
  • перший заступник генерального директора Кипятков Володимир Анатолійович – (0382) 75-27-76, (067) 311-64-60;
  • приймання ЗВТ та робота з замовниками – (0382) 65-05-26;
  • приймальня генерального директора: (0382) 65-60-76.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер