Новини центру

До уваги виробників харчової продукції !

Четвер, 22 жовтня 2015, 09:10

 

Новим законодавством впроваджено обовязковість систем управління безпечністю харчової продукції на основі принципів НАССР.

 

20 вересня 2015 року набрав чинності новий Закон України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», який істотно змінив національну систему контролю виробництва та обігу харчових продуктів у відповідності із вимогами ЄС. Закон передбачає обов’язкове впровадження системи НАССР на всіх підприємствах харчової галузі та чітке закріплення відповідальності.

Детальніше...

 

До уваги замовників метрологічних робіт – користувачів засобів вимірювальної техніки

Вівторок, 13 жовтня 2015, 09:15

ДП «Хмельницькстандартметрологія» розпочато погодження Переліків засобів вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації та підлягають повірці в 2016 році.

Забезпечення своєчасного подання переліків на погодження до ДП «Хмельницькстандартметрологія» та правильності і повноти наведеної в них інформації надасть можливість спланувати виконання метрологічних робіт та буде запорукою оперативного і якісного проведення повірки засобів вимірювальної техніки.

Детальніше...

 

Відзначення Дня працівників стандартизації та метрології та Всесвітнього дня стандартів

П'ятниця, 09 жовтня 2015, 13:10

 

Щорічно 10 і 14 жовтня в Україні відзначаються два свята – День працівників стандартизації та метрології та Всесвітній день стандартів.

Віддаючи належне тисячам фахівців, котрі беруть участь у діяльності зі стандартизації і метрології, визнаючи їхній вагомий внесок у розвиток економіки держави, Указом Президента України від 8 жовтня 2002 року встановлено, що 10 жовтня щорічно в Україні відзначається професійне свято – День працівників стандартизації і метрології.

Детальніше...

 

Відбувся семінар

Вівторок, 29 вересня 2015, 09:46

25 вересня 2015 року у приміщенні ДП «Хмельницькстандартметрологія» відбувся семінар для представників підприємств та організацій області на тему: «Актуальні зміни в законодавстві та питання щодо безпечності харчової продукції». Відкрив захід генеральний директор ДП «Хмельницькстандартметрологія» Олександр Зарицький.

Детальніше...

 

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ МЕТРОЛОГІЇ

Вівторок, 19 травня 2015, 11:28

Щорічно 20 травня світова громадськість відзначає Всесвітній день метрології.

Ця дата була обрана в знак визнання підписання 20 травня 1875 року Метричної конвенції - першої міжурядової угоди про науково-технічне співробітництво, яким закладено фундамент єдиного міжнародного метрологічного простору.

 

Детальніше...

 

Шановні ветерани, дорогі земляки!

П'ятниця, 08 травня 2015, 10:53

Прийміть мої найщиріші вітання з річницею Великої Перемоги!

За перемогу над фашизмом наш народ заплатив неймовірно високу ціну.
Подвиг воїнів-переможців, котрі відстояли Батьківщину, непідвладний часу.
Безмежною є наша вдячність всім, хто виявив нездоланну мужність та незламність духу, наближаючи розгром ворога.
У цей радісний травневий день я бажаю вам міцного здоров’я, благополуччя, ясного неба та віри у славне майбутнє нашої України.
Нехай на нашій благословенній землі завжди панує мир, спокій та добро!
Вічна пам'ять загиблим воїнам! Честь і слава живим героям!

 

 

З повагою,
в. о. генерального директора
ДП «Хмельницькстандартметрологія»
О.Д. Зарицький

 

Відбувся семінар

П'ятниця, 27 березня 2015, 14:23

26 березня 2015 року у приміщенні ДП «Хмельницькстандартметрологія» відбувся семінар для представників підприємств та організацій області на тему: «Вимоги чинного законодавства щодо забезпечення єдності вимірювань при здійсненні зберігання та реалізації нафтопродуктів на підприємствах із зберігання і оптової реалізації нафтопродуктів та при здійсненні роздрібної торгівлі на АЗС і АГНКС».

Відкрив захід перший заступник генерального директора ДП «Хмельницькстандарт-метрологія» Володимир Кипятков. Він роз’яснив присутнім постанову Кабінету Міністрів України про затвердження Технічного регламенту щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного, суднових та котельних палив. Заступник генерального директора з метрології Тетяна Рослякова висвітила основні вимоги чинного законодавства щодо забезпечення єдності вимірювань при здійсненні зберігання та реалізації нафтопродуктів на підприємствах із зберігання і оптової реалізації нафтопродуктів та при здійсненні роздрібної торгівлі на АЗС і АГНКС.

 

Детальніше...

 

Дорогі жінки!

Четвер, 05 березня 2015, 12:55

Сердечно вітаю вас із найпрекраснішим святом весни –
Міжнародним жіночим днем!

Від усієї душі бажаю вам щастя й удачі, міцного здоров’я та здійснення всіх мрій.
Хай у Ваших оселях завжди панують мир, злагода і добробут.
Нехай кожен ваш день буде сонячним і радісним, довкола панують любов і гармонія,
а там, де ви з'являєтеся, розцвітають посмішки та лунають компліменти.

Будьте завжди усміхнені, сповнені надій та оптимізму!

Від імені колективу
ДП «Хмельницькстандартметрологія»
З повагою,
В.о. генерального директора
О.Д. Зарицький

 

До уваги представників підприємств та організацій області! Запрошуємо на семінар!

Четвер, 26 лютого 2015, 14:33

26 березня 2015 року в приміщенні ДП «Хмельницькстандартметрологія» відбудеться семінар на тему: «Вимоги чинного законодавства щодо забезпечення єдності вимірювань при здійсненні зберігання та реалізації нафтопродуктів на підприємствах із зберігання і оптової реалізації нафтопродуктів та при здійсненні роздрібної торгівлі на АЗС і АГНКС».

Детальніше...

 

Гуманітарна допомога військовим у зоні АТО

Четвер, 12 лютого 2015, 12:57

Батарею акумуляторну свинцево-кислотну для реанімаційного автомобіля придбали для потреб у зоні бойових дій на Сході України працівники метрологічних підрозділів ДП «Хмельницькстандартметрологія».

На адресу держпідприємства надійшов лист від керівництва ГО «Хмельниччина. Самооборона і контроль» із проханням надати допомогу –акумулятори для реанімаційних автомобілів, які працюють в зоні АТО.

Працівники трьох метрологічних підрозділів ДП «Хмельницькстандартметрологія» не залишилися байдужими. З метою підтримки військових, необхідне обладнання вартістю близько 3 тис. грн. було придбане та, у рамках гуманітарної допомоги, передане до ГО «Хмельниччина. Самооборона і контроль».

 

 

До уваги замовників робіт та послуг!

ДП «Хмельницькстандарт- метрологія» швидко і якісно надасть комплекс послуг із сертифікації продукції, методичну і практичну допомогу з питань стандартизації, виконає роботи у галузі метрології, пропонує надання послуг із проведення лабораторних випробувань харчової продукції, сільськогосподарської сировини та продукції промислової групи відповідно до галузі акредитації. Найкоротші терміни проведення робіт – це економія Вашого часу та коштів!

Звертайтесь до нас за адресою:

ДП «Хмельницькстандарт метрологія», м. Хмельницький, вул. Свободи, 7,

e-mail: hmcsms@infocom.km.ua

  • з питань проведення лабораторних випробувань харчової продукції, сільськогосподарської сировини та продукції промислової групи: (0382) 65-20-00, (067) 311-64-45 – начальник випробувальної лабораторії харчової продукції Ісак Тетяна Павлівна;
  • з питань надання послуг із сертифікації: (0382) 65-63-36, (067) 311-15-71 – заступник генерального директора з підтвердження відповідності Лобанов Андрій Васильович;
  • з питань проведення робіт у галузі метрології: (0382) 65-65-03, (067) 311-64-46 – заступник генерального директора з метрології Рослякова Тетяна Володимирівна;
  • приймання ЗВТ та робота з замовниками – (0382) 65-05-26;
  • приймальня генерального директора: (0382) 65-60-76.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер